جشواره روز دانشجو

بوت کمپ هوش مصنوعی

بوت کمپ هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ یک دوره کامل برای آموزش زبان برنامه‌نویسی پایتون، یادگیری ماشین از مقدماتی تا پیشرفته است. این دوره مناسب همه رشته ها بوده و نیاز به هیچگونه پیش نیازی ندارد و برای همه سنین توصیه میشود.

این دوره برای مناسب است.

آموزش پایتون مقدماتی تا پیشرفته

دوره آموزش پایتون یک دوره جامع و کامل برای آموزش زبان برنامه نویسی پایتون از مقدماتی تا پیشرفته است. پیشنیاز های مورد نیاز به همراه ویدئو های آموزشی دوره در اختیار شما قرار میگیرد.

این دوره برای مناسب است.

آموزش برنامه نویسی مقدماتی

یک دوره عالی برای شروع یادگیری برنامه‌نویسی با کامپیوتر با تمرکز بر زبان پایتون است. از مزایای این دوره نسبت به سایر دوره های برنامه نویسی این است که با زبانی ساده و با شروع از مفاهیم مقدماتی کار با کامپیوتر و برنامه نویسی آن را مناسب برای نوجوانان کرده است.

این دوره برای مناسب است.

آموزش زبان مخصوص هوش مصنوعی

زبان انگلیسی همیشه یکی از پایه های اصلی یادگیری برنامه نویسی کامپیوتر و هوش مصنوعی است. بسیاری از دانشجویان به خاطر پایه ضعیف زبان، قادر به پیشرفت در این حوزه نیستند. بسیاری از مقالات تخصصی در این حوزه همچنین راه حل ها و توضیح کد ها و منابع و چگونگی رفع اشکال کد ها تغریبا همگی زبان انگلیسی هستند و برای استفاده از آن ها نیاز به سطح قابل قبولی از زبان انگلیسی و به خصوص درک مطلب خوب است.

این دوره برای مناسب است.

مشاوره مهاجرت کاری برای رشته های کامپیوتر و آی تی

برای مهاجرت کاری به چه مواردی نیاز داریم؟ انتخاب کشور مناسب و بررسی بازار کار در آن کشور برای شغل شما بررسی شرایط اقامت کاری در آن کشور در نظر گرفتن میزان حقوق و هزینه های زندگی در آن کشور مطالعه درباره شرایط شغلی مورد نظر و پیش نیاز های آن تکمیل و اصلاح رزومه آمادگی برای شرکت در مصاحبه کاری مدارک درخواست ویزای کاری

این دوره برای مناسب است.

مشاوره مهاجرت تحصیلی

خدمات مشاوره اپلای شامل: دریافت اطلاعات تحصیلی دانشجو بررسی اولویت های دانشجو مشاوره و برنامه ریزی کامل مسیر اپلای دانشجو مشاوره و پاسخگویی به سوالات در ارتباط با بهبود رزومه مشاوره و پاسخگویی به سوالات در زمینه ارزیابی مقالات و اهمیت آن در اپلای مانند: کنفرانس ها و ژورنال ها و ...

این دوره برای مناسب است.