مشاوره مهاجرت کاری | مشاوره تحصیلی | مشاوره آموزشی 👨‍🏫

آموزش تخصصی هوش مصنوعی و برنامه نویسی

لوگو فرااپلای

فرا اپلای، ارائه دهنده مشاوره مهاجرت کاری برای رشته های کامپیوتر و آی تی

بهتر است حتما قبل از زمان مشاوره سوالات خود را لیست کرده و هرگونه سوال یا مشکلی که درباره مهاجرت کاری دارید را در آن لیست بگنجانید تا مشاور شما بتواند پاسخ همه آن ها را داده و شما را به صورت کامل راهنمایی کند. توصیه میکنیم که در زمان انجام مشاوره برگه و خودکار آماده داشته باشید و از صحبت های مشاور نت برداری کنید، هرچند که نیاز به نوشتن تک تک صحبت ها نیست.

برای مهاجرت کاری به چه مواردی نیاز داریم؟

بهتر است حتما قبل از زمان مشاوره تمام سوالات خود را لیست کرده و هرگونه سوال یا مشکلی که درباره مهاجرت کاری دارید را در آن لیست بگنجانید تا مشاور شما بتواند پاسخ همه آن ها را داده و شما را به صورت کامل راهنمایی کند. توصیه میکنیم که در زمان انجام مشاوره برگه و خودکار آماده داشته باشید و از صحبت های مشاور نت برداری کنید، هرچند که نیاز به نوشتن تک تک صحبت ها نیست.

جهت انجام مشاوره مهاجرت کاری ابتدا مشاورین فرااپلای اطلاعات مورد نظر درباره وضعیت فعلی شما، شرایط شغلی، رزومه و اهداف و علایق شما دریافت میکنند که بر اساس آن ها بتوانند نقشه راه مناسبی را برای مهاجرت کاری شما در اختیارتان قرار دهند. از جمله :

1. تحصیلات و سرتیفیکیت های مرتبط با شغل شما : ابتدا توضیح می دهید که در چه زمینه ای تحصیل کرده اید و چه دوره های مرتبطی را گذرانده اید.

2. تجربیات و مهارت های شغلی : باید تجربیات شغلی خود را در زمینه های مختلف توضیح دهید، از جمله زمینه هایی که در آنها کار کرده اید، مدت زمان کار، نوع کارها و پروژه هایی که در آنها شرکت کرده اید و ارتباط آن ها با شغلی که برای آن قصد اپلای دارید را توضیح دهید.

3. کشورهایی که تمایل دارید به آنها مهاجرت کنید: باید کشورهایی که تمایل دارید به آنها مهاجرت کنید را مشخص کنید و اطلاعاتی که در مورد آنها جمع آوری کرده اید از جمله هزینه های زندگی، بازار کار، وضعیت مسکن و رنج حقوق ها در شغل مورد نظر شما را با مشاور خود به اشتراک بگذارید تا از صحت و کامل بودن آن ها اطمینان حاصل کنید.

4. وضعیت شغلی فعلی: باید وضعیت شغلی فعلی خود راتوضیح داده و به مشاور خود اطلاع دهید که انگیزه های شما برای مهاجرت کاری چیست و به دنبال به دست آوردن کدامین اهداف هستید از جمله اینکه میزان حقوق شما، سمت شما و شرایط کاری فعلی در مایسه با شغلی که قصد اپلای برای آن را دارید تا بتوانید با یک دید درست تصمیم به انجام یا عدم انجام مهاجرت کاری بگیرید.

5. اهداف و برنامه های شغلی: باید اهداف و برنامه های شغلی خود را مشخص کنید و به مشاور خود بگویید که آیا این اهداف و برنامه ها با شرایط کشورهایی که تمایل دارید به آنها مهاجرت کنید، سازگار هستند یا خیر. از جمله شرایط پیشرفت کاری و میزان مالیات بر حقوق در کشوری که قصد اپلای برای آن را دارید.

6. وضعیت مهاجرتی: هدف خود از مهاجرت و محدودیت هایی که برای آن دارید را با مشاور خود در میان بگذارید تا نقشه راه و برنامه ریزی انجام شده با توجه به محدودیت شما باشد. به عنوان مثال اگر خانم هستید و قصد گرفتن مشاغل بلند رتبه در حوزه آی تی را دارید کشورهای اسکاندیناوی مانند : سوئد، نروژ و فنلاند میتوانند گزینه های اصلی شما باشند.

7. زبان: باید مهارت زبان خود را با توجه به کشوری که قصد مهاجرت برای آن دارید را بیان کنید و اگر نمره زبان دارید، آن را نیز ذکر کنید.

رزرو وقت مشاوره

ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
از درخواست شما متشکریم!
رزرو شما انجام شد و مشخصات برای شما پیامک شد. (توجه فرمائید در صورتی که پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشید پیامک را دریافت نخواهید کرد و باید با شماره های اعلام شده تماس بگیرید) جلسات آنلاین: لطفا در زمان مقرر با ID اسکایپی که برای شما پیامک شد تماس صوتی بگیرید! جلسات حضوری: لطفا در زمان مقرر به آدرس دفتر مراجعه فرمائید. در صورتی که هر گونه سوالی داشتید میتوانید در ساعات کاری با شماره 02146144781 و در روز های تعطیل با شماره 09367318002 تماس بگیرید!

شرایط مشاوره

مشاوره حضوری

مشاوره آنلاین

مشاوران فرا اپلای

دکتر حمید رضا فرا گردی

مشاوره اپلای دکتر فراگردی
آیا مشاوره فقط مجازی است؟

خیر، امکان رزرو وقت مشاوره حضوری نیز در زمان هایی که مشاور مربوطه ایران باشد وجود دارد.

آیا در طول مشاوره ابزارها و دوره های آموزشی مورد نیاز هم معرفی میشود؟

بله، در صورت نیاز دوره های آموزشی مناسب معرفی میشود.

قوانین بازپرداخت هزینه چیست؟

در صورت تقاضا برای لغو رزرو مشاوره چنانچه 24 ساعت قبل از زمان مشاوره باشد، امکان لغو و بازپرداخت هزینه مشاوره وجود دارد.

گزینه های پرداخت من چه هستند؟

پرداخت به صورت نقدی از طریق درگاه پرداخت سایت فرااپلای میباشد و در صورت داشتن کد تخفیف مبلغ آن از مبلغ کل دوره کسر خواهد شد. 

در صورت ایجاد مشکل در سامانه پرداخت بانکی میتوانید هزینه مشاوره را به صورت کارت به کارت به شماره کارت 

6104338800283604 به نام هوشمند رایانش روندگستر 

واریز و رسید آن به شماره 09367318002 ارسال کنید.

امکان جا به جایی زمان مشاوره وجود دارد؟

در روز های غیر از شنبه و یکشنبه که دفتر مجموعه فرااپلای تعطیل است حداکثر تا 24 ساعت قبل از زمان رزرو شده برای مشاوره امکان تغییر ساعت آن از طریق تماس با دفتر فرااپلای وجود دارد. اما پس از آن امکان تغییر زمان وجود نداشته و عدم شرکت در زمان مشاوره به منزله لغو آن بوده و هزینه ای عودت نمیگردد.

آیا مدت زمان مشاوره (30 دقیقه) برای پاسخ به تمام سوالات من در زمینه مهاجرت کاری کافی است؟

معمولا زمان 30 دقیقه ای برای پاسخ به سوالات شما کافی است ولی در صورت نیاز میتوانید تایم مشاوره دیگری را رزرو کنید.

اگر بین اپلای کاری و تحصیلی مطمئن نیستیم کدام مشاوره برای ما بهتر است؟

مشاوره اپلای با بررسی رزومه تحصیلی شما شانس شما را برای گرفتن بورسیه و پذیرش تحصیلی مشخص و چالش های آن را به شما نشان میدهد و با توجه به موارد اشاره شده میتوانید تصمیم درستی برای انتخاب بین اپلای کاری و تحصیلی داشته باشید. هرچند که برای اطلاع از جزئیات و نقشه راه اپلای کاری به مشاوره اپلای کاری به صورت جداگانه نیاز خواهید داشت.

آیا دو نفر با شرایط مشابه میتواند یک تایم مشاوره رزرو کنند؟

بله امکان پذیر است اما تنها رزومه یکی از آن ها دقیق بررسی شده و به سوالات آن پاسخ داده میشود به همین دلیل توصیه میشود حتی اگر سرایط تقریبا مشابه دارید به صورت جداگانه تایم مشاوره رزرو کنید.