درباره فرا اپلای

آکادمی فرا اپلای مرجع کامل آموزش اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی با هدف ارائه آموزش و خدمات به تمامی دانشجویانی که قصد اپلای و ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، توسط دکتر حمیدرضا فراگردی راه اندازی شد.
کار ما در فرا اپلای ارائه خدمات مشاوره در گروه های تحصیلی تخصصی، مشاوره مقاله نویسی و مشاوره اپلای می باشد. آموزش به عنوان محور اصلی خدمات فرا اپلای می باشد و مجموعه فرا اپلای با برگزاری دوره ها و کارگاه های تخصصی مورد نیاز برای یک اپلای موفق، به دانشجویان در راستای موفقیت در اهداف خودشان کمک می کند.

همچنین این مجموعه با داشتن اپلیکنت های موفق در رزومه اپلای خود، صفر تا صد اخذ پذیرش تحصیلی را برای دانشجویانی که قصد اپلای و اخذ بورسیه تحصیلی را دارند را در قالب خدمات اپلای برای دانشجویان انجام می دهد.

دکتر حمید فراگردی

چرا آکادمی فرا اپلای؟

در جلسات مشاوره اپلای، مشاوره تخصصی تحصیلی و جلسات مقاله نویسی تمامی ابهامات دانشجویان را رفع می کنیم و یک مسیر اجرایی روشن برای یک اپلای موفق برای دانشجویان طراحی می کنیم. همچنین در دوره های مهارت های تخصصی، مانند دوره مقاله نویسی، آکادمیک رایتینگ، صفر تا صد اپلای و …. دانشجویان تمامی مهارت های لازم را برای اینکه یک اپلای موفق داشته باشند را خواهند آموخت.