مقاله نویسی برق | صفر تا صد مقاله نویسی برق

آموزش تخصصی هوش مصنوعی و برنامه نویسی

لوگو فرااپلای

مقاله نویسی برق

بورسیه مهندسی برق

اگر قصد اپلای داشته باشید و بخواهید در یکی از دانشگاه های خارج از کشور تحصیل کنید، حتما راجع به تاثیری که مقاله می تواند در افزایش شانس پذیرش شما از دانشگاه مدنظرتان داشته باشد، آگاه هستید. داشتن مقاله برای اپلای مخصوصا در رشته های پر متقاضی همچون مهندسی برق، یک مزیت بزرگ محسوب می شود و دانشگاه ها تمایل دارند که دانشجویان دارای سوابق تحقیقاتی و پژوهشی را جذب کنند و حتی از آنها در پروژه های تحقیقاتی خود استفاده کنند. در ادامه این مقاله از سایت فرا اپلای، درباره مقاله نویسی رشته مهندسی برق اطلاعات مفیدی را به شما علاقه مندان این رشته ارائه خواهیم کرد.

بورسیه مهندسی برق

تاثیر مقاله نویسی برق برای اپلای در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد

تقاضا برای اپلای مهندسی برق در دوره کارشناسی چندان زیاد نیست ولی اگر شما بخواهید برای لیسانس اپلای کنید، دانشگاه ها از شما انتظار مقاله ندارند و بر روی نمره زبان و معدل سه سال آخر دوره دبیرستان بیشتر تاکید می کنند.

همچنین در مقطع ارشد نیز مقاله داشتن الزامی نیست ولی اگر بتوانید در یک ژورنال ISI مقاله ای معتبر چاپ کنید، از خیلی از متقاضیان جلو می افتید و می توانید با اثبات شایستگی های تحقیقاتی و پژوهشی خود، راحت تر پذیرش بگیرید و شانس بیشتری برای بهره مندی از بورسیه تحصیلی داشته باشید ولی به این نکته هم توجه داشته باشید که عدم ارائه مقاله، به معنای نقطه ضعف شما نیست و مثل معیار نمره زبان که بسیار پر اهمیت است، بر روی مقاله در مقطع ارشد تاکید زیادی وجود ندارد.

تاثیر مقاله نویسی برق برای اپلای در دوره دکتری

برای مقطع دکتری تخصصی مقاله نویسی اهمیت بیشتری دارد و با توجه به اینکه تقاضا برای رشته های دکتری زیاد است و دانشگاه ها به دنبال دانشجویان با سوابق پژوهشی و تحقیقاتی بهتر هستند، مقاله در دکتری می تواند به شما کمک کند که از میان تعداد زیاد تقاضا برای اپلای، در اولویت قرار بگیرید و بورسیه تحصیلی نیز شامل حال شما شود.

مقاله نویسی برق برای جبران ضعف های رزومه

اهمیت مقاله نویسی برای دانشجویانی که در رزومه خود ضعف هایی دارند، دو چندان است و اگر شما هم در رزومه تحصیلی و علمی خود دارای ضعف هایی مثل معدل پایین، فارغ التحصیل شدن از دانشگاهی با سطح علمی پایین و … هستید می توانید با نوشتن مقاله و چاپ آن در ژورنال ها و مجلات معتبر، این ضعف ها را پوشش دهید و تمرکز دانشگاه را بر روی نقاط قوت خود قرار دهید. البته مقاله ای که می نویسید حتما باید با زمینه تحقیقاتی و رشته تحصیلی شما در ارتباط باشد و برای چاپ آن باید به دنبال مجلات معتبر بین المللی باشید.

اهمیت تعداد مقالات بر تاثیر مقاله بر اپلای

تعداد بیشتر مقالات تنها در صورتی برای اپلای تاثیر گذاری بیشتری دارند که همگی در ژورنال های سطح بالا چاپ شده باشند و اگر یک مقاله در ژورنال معتبر و بین المللی چاپ کنید، بهتر از آن است که دو مقاله در ژورنال ضعیف و یک مقاله در ژرونال متوسط به چاپ برسانید. پس بهتر است وقت و تمرکز خود را برای تهیه یک مقاله خوب بگذارید و برای پیدا کردن ژورنال نیز حتما توجه کافی داشته باشید

مقالات با بیشترین تاثیر

  • اسم چندم مقاله باشید
  • ضریب تاثیر ژورنالی که مقاله شما در آنجا چاپ شده است و میزان نفوذ ژورنال در دنیای آکادمیک
  • ISI بودن ژورنال
  • مرتبط بودن موضوع مقاله با حوزه پژوهشی ژورنال
  • توجه به رتبه بندی Q1 تا Q4ژورنال
  • تعداد ارجاعاتی که به مقالات ژورنال داده می‌شود
تحصیل مهندسی برق

مشاوره مقاله نویسی برق در فرا اپلای

تیم تخصصی فرا اپلای برای دانشجویانی که قصد اپلای دارند و می خواهند مقاله نویسی برق را شروع کنند، مشاوره های حضوری و آنلاین در نظر گرفته اند که شما با دریافت مشاوره از مشاوران مجربی که قبلا مسیر اپلای را طی کرده اند و هم اکنون از بهترین دانشگاه های جهان فارغ التحصیل شده اند ، می توانید مقاله نویسی را شروع کنید و در صورت تمایل برای ادامه مسیر خود در زمینه های دیگر اپلای ، از مشاوران ما راهنمایی دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره اپلای و مقاله نویسی برق می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

دوره کارآموزی مقاله نویسی برق در فرا اپلای

دوره کارآموزی مقاله نویسی فرا اپلای به صورت اختصاصی برای دانشجویان رشته های مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، IT، علوم کامپیوتر و مهندسی عمران برگزار می شود که این دوره برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد، زیر نظر مستقیم دکتر حمید رضا فرا گردی (مدرس سابق دانشگاه KTH سوئد و اینسبروک اتریش)  می باشد. دوره کارآموزی مقاله نویسی برق به صورت آنلاین و حضوری برگزار می گردد و در پایان دوره کارآموزی مقاله نویسی در صورتی که دانشجو تمامی تسک های محوله را انجام داده باشد، موفق می شود که یک پیش نویس اولیه از مقاله خود تهیه کند. شروع دوره پس از ثبت نام، به مدت سه الی پنج ماه می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید