اخذ پذیرش تحصیلی

اخذ پذیرش تحصیلی

اگر از جمله افرادی هستید که تصمیم به ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارید، حتما وارد مرحله ی اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های خارجی شده اید. این مرحله، مهم ترین مرحله برای برای دانشجویان می باشد که اغلب دانشجویان از این مرحله بسیار می ترسند. اصلی ترین و شاید مهم ترین تخصص ما در فرا اپلای، اخذ پذیرش تحصیلی برای دانشجویان می باشد.
ما در فرا اپلای پس از مشاوره تخصصی تحصیلی به دانشجویان، انتخاب رشته و حوزه و موضوع تحقیقاتی انتخاب کشور و دانشگاه ها بر اساس اولویت متقاضی، با دانشگاه ها با توجه به مقطع درخواستی و شرایط متقاضی مکاتبه نموده و با بهترین شرایط ممکن، برای دانشجوی متقاضی یک اپلای موفق را رقم می زنیم.
ما در فرا اپلای در هنگام اخذ پذیرش از دانشگاه ها، مطالب و مراحل بسیار مهمی از جمله نوع دانشگاه ها، هزینه ی آن ها، زمان ثبت نام و همین طور شرایط اقامت آن دانشگاه از جمله خوابگاه و مسائل مهم دیگر را در نظر می گیریم.
پس از برگزاری جلسه مشاوره اپلای و رفع ابهامات، در صورتی که دانشجو مایل به اخذ پذیرش تحصیلی از طریق موسسه فرا اپلای باشد، با تنظیم قرارداد فرآیند اپلای دانشجو شروع می شود.

ما در آکادمی فرا اپلای علاوه بر ارائه آموزش های اپلای برای دانشجویان، به منظور به دست آوردن مهارت انجام امور مربوط به اپلای همانند نحوه انتشار مقاله در ژورنال های تخصصی و کسب مهارت از طریق دوره های مقاله نویسی و آکادمیک رایتینگ، خدمات مشاوره توسط اساتید و متخصصینی که هر کدام محققین ارشد دانشگاه های اروپایی هستند را به دانشجویانی که قصد اخذ پذیرش تحصیلی توسط فرا اپلای را دارند هم ارائه خواهیم داد تا در نهایت دانشجویان بتوانند با توجه به رزومه تحصیلی خود، بهترین انتخاب را برای پذیرش تحصیلی داشته باشند. 

جهت دریافت مشاوره پذیرش تحصیلی، می توانید با کلیک روی لینک زیر، نسبت به رزرو وقت مشاوره با متخصصین فرا اپلای هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین اقدام نمائید.

شرایط مشاوره پذیرش تحصیلی

مشاوره حضوری

مشاوره آنلاین

اپلیکنت های موفق آکادمی فرا اپلای