نوروز 1403 - فرا اپلای

آموزش تخصصی هوش مصنوعی و برنامه نویسی

لوگو فرااپلای
تخفیف های نوروزی

بوت کمپ هوش مصنوعی

بوت کمپ هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ یک دوره کامل برای آموزش زبان برنامه‌نویسی پایتون، یادگیری ماشین از مقدماتی تا پیشرفته است. این دوره مناسب همه رشته ها بوده و نیاز به هیچگونه پیش نیازی ندارد و برای همه سنین توصیه میشود.

این دوره برای مناسب است.

آموزش پایتون مقدماتی تا پیشرفته

دوره آموزش پایتون یک دوره جامع و کامل برای آموزش زبان برنامه نویسی پایتون از مقدماتی تا پیشرفته است. پیشنیاز های مورد نیاز به همراه ویدئو های آموزشی دوره در اختیار شما قرار میگیرد.

این دوره برای مناسب است.

آموزش هوش مصنوعی مقدماتی

این دوره شامل دو بخش اصلی است. بخش اول بر مفاهیم مقدماتی برنامه‌نویسی و نحوه پیاده‌سازی آن‌ها در پایتون تمرکز دارد تا پایه‌ای برای فهم و توسعه مدل‌های یادگیری ماشین ایجاد کند. در بخش دوم، ابتدا مفاهیم مقدماتی علم داده مرور شده و سپس مدل‌های رایج ماشین لرنینگ و نحوه پیاده سازی آن‌ها تدریس خواهند شد.

این دوره برای مناسب است.

آموزش هوش مصنوعی پیشرفته

این دوره شامل روش‌های یادگیری ماشین پیشرفته، مبانی شبکه های عصبی، یادگیری عمیق و کاربردهای آن‌ها در صنعت است. دوره ابتدا با مروری بر اصول اولیه یادگیری ماشین، از جمله یادگیری تحت نظارت و بدون نظارت، انتخاب ویژگی و روش‌های یادگیری گروهی آغاز می‌شود. سپس به جزئیات الگوریتم های یادگیری عمیق مانند شبکه های عصبی مصنوعی (ANN)، شبکه های عصبی کانولوشنال (CNN)، شبکه های عصبی بازگشتی (RNN) و حافظه کوتاه مدت بلند مدت (LSTM) پرداخته می‌شود.

این دوره برای مناسب است.

آموزش برنامه نویسی مخصوص نوجوانان

یک دوره عالی برای شروع یادگیری برنامه‌نویسی با کامپیوتر با تمرکز بر زبان پایتون است. از مزایای این دوره نسبت به سایر دوره های برنامه نویسی این است که با زبانی ساده و با شروع از مفاهیم مقدماتی کار با کامپیوتر و برنامه نویسی آن را مناسب برای نوجوانان کرده است.

این دوره برای مناسب است.

آموزش زبان مخصوص هوش مصنوعی

زبان انگلیسی همیشه یکی از پایه های اصلی یادگیری برنامه نویسی کامپیوتر و هوش مصنوعی است. بسیاری از دانشجویان به خاطر پایه ضعیف زبان، قادر به پیشرفت در این حوزه نیستند. بسیاری از مقالات تخصصی در این حوزه همچنین راه حل ها و توضیح کد ها و منابع و چگونگی رفع اشکال کد ها تغریبا همگی زبان انگلیسی هستند و برای استفاده از آن ها نیاز به سطح قابل قبولی از زبان انگلیسی و به خصوص درک مطلب خوب است.

این دوره برای مناسب است.

بوت کمپ مقاله نویسی

❖بوت کمپ آنلاین مقاله نویسی توسط مدرسان دانشگاه و محققان ارشد در اروپا می شود. اگر برای نوشتن یک مقاله نمیدونی از کجا شروع کنی و نیاز داری که یک استاد با تجربه تو همه مراحل به صورت خصوصی و قدم به قدم راهنماییت کنه، فرااپلای دقیقا این دوره رو برات فراهم کرده است. به این ترتیب نه تنها در انتهای این دوره یک مقاله خواهید داشت بلکه تمام نکات و اصول لازم برای مقاله نویسی را هم یاد گرفته اید.

این دوره برای مناسب است.

مشاوره مهاجرت کاری برای رشته های کامپیوتر و آی تی

برای مهاجرت کاری به چه مواردی نیاز داریم؟ انتخاب کشور مناسب و بررسی بازار کار در آن کشور برای شغل شما بررسی شرایط اقامت کاری در آن کشور در نظر گرفتن میزان حقوق و هزینه های زندگی در آن کشور مطالعه درباره شرایط شغلی مورد نظر و پیش نیاز های آن تکمیل و اصلاح رزومه آمادگی برای شرکت در مصاحبه کاری مدارک درخواست ویزای کاری

این دوره برای مناسب است.

مشاوره مهاجرت تحصیلی

خدمات مشاوره اپلای شامل: دریافت اطلاعات تحصیلی دانشجو بررسی اولویت های دانشجو مشاوره و برنامه ریزی کامل مسیر اپلای دانشجو مشاوره و پاسخگویی به سوالات در ارتباط با بهبود رزومه مشاوره و پاسخگویی به سوالات در زمینه ارزیابی مقالات و اهمیت آن در اپلای مانند: کنفرانس ها و ژورنال ها و ...

این دوره برای مناسب است.