از من بپرس - فرا اپلای

آموزش تخصصی هوش مصنوعی و برنامه نویسی

لوگو فرااپلای

از مــن بــپـرس!

در اینجا قصد داریم سوالات شما را در رابطه با اپلای و تحصیل در خارج از کشور پاسخ دهیم. اگر شما هم سوالی داشتید می توانید سوال خود را در فرم زیر بپرسید تا در قسمت های آینده سری ویدئو های از من بپرس به آن ها پاسخ دهیم!

قسمت اول از من بپرس

قسمت دوم از من بپرس

1 – مشاوره های فرا اپلای بیشتر مناسب چه گروه یا افرادی است؟

2 – بهترین زمان برای گرفتن این مشاوره ها چه زمانی است؟

3 – چه اطلاعاتی در این مشاوره ها به شما منتقل می شود؟

4 – و یا اگر مشاوره از گروه یا موسسات دیگر گرفته اید، مشاوره اپلای فرا اپلای همچنان می تواند کمک کننده باشد؟

5 – یا اساسا فرق مشاوره های فرا اپلای با مشاوره های اپلای که احتمالا وجود دارد چیست؟

  1. اگر قصد اپلای کردن تحصیلی دارید، در هر رشته و هر مقطعی که هستید مشاوره اپلای فرا اپلای می‌ت واند برای شما کمک کننده باشد. خصوصا اگر قصد مهاجرت تحصیلی به اروپا، آمریکا، استرالیا و کانادا را دارید‌. (ممکن است برای کشور های دیگری مثل روسیه، ترکیه و کشور های این چنینی که فرا اپلای خیلی توصیه نمی کند دانشجو ها درخواست ادامه تحصیل داشته باشند و آن هم به دلیل شرایط مهاجرت و اقامت بعد از تحصیل)، ولی برای کشور های مذکور می توانید از مشاوره های فرا اپلای استفاده کنید.
  2. اگر قصد شما برای مهاجرت تحصیلی جدی است، هر چه زودتر مشاوره تحصیلی را بگیرید عالی است ولی به طور کلی بهترین زمان برای مشاوره تحصیلی زمانی است که شما دبیرستان هستید و احتمالاً حتی می خواهید برای کنکور انتخاب کنید که در کنکور کدام گروه آموزشی شرکت کنید به این دلیل که از همان اول می توانید با توجه به هدفی که دارید برنامه ریزی کنید اما اگر این مرحله را طی کردید باز هر چقدر زودتر مشاوره بگیرید بهتر است.
  3. در فرا اپلای ارائه مشاوره به عهده کارشناسان نیست و فقط به عهده متخصصین است که خودشان اساتید دانشگاه یا محققان ارشد در اروپا هستند و یا در اروپا زندگی می کنند یعنی شرایط زندگی در آمریکا و اروپا را تجربه کرده اند و خودشان مسیر مهاجرت را طی کرده اند. متخصصین مجموعه فرا اپلای متشکل از کسانی است که عمدتا مسیر مهاجرت و بورسیه تحصیلی را طی کرده اند و یا از دانش آموختگان برتر دانشگاه هایی مانند شریف و دانشگاه تهران هستند. این افراد به طور کامل با دغدغه های اپلای آشنا هستند و یا کیس های زیادی داشته اند که از طریق دانشگاه آزاد یا دانشگاه های دیگر اپلای شده اند پس اطلاعات خوبی راجع به آن ها دارند.

3 پاسخ